Program ramowy
27.05.2015 r. (piątek) I dzień zawodów

godz. 07:45 – 08:55 – rozgrzewka
godz. 09:00 – eliminacje

Kobiety Mężczyźni
1 200 m st. motylkowym 2 200 m st. motylkowym
3 50 m st. dowolnym 4 50 m st. dowolnym
5 200 m st. grzbietowym 6 200 m st. grzbietowym
7 800 m st. dowolnym 8 1500 m st. dowolnym

godz. 15:30 – 16:30 – rozgrzewka
godz. 16:20 – Uroczyste odsłonięcie replik medali Igrzysk Europejskich
godz. 16:30 – uroczyste wręczenie statuetek plebiscytu Bohaterowie Roku 2015
godz. 16:40 – uroczyste otwarcie
godz. 17:00 – finały

Kobiety Mężczyźni
1 200 m st. motylkowym 2 200 m st. motylkowym
3 50 m st. dowolnym 4 50 m st. dowolnym
5 200 m st. grzbietowym 6 200 m st. grzbietowym
7 800 m st. dowolnym 8 1500 m st. dowolnym
9 4×200 m st.  dowolnym 10 4×200 m st.  dowolnym

 


 

28.05.2015 r. (sobota) II dzień zawodów

godz. 07:45 – 08:55 – rozgrzewka
godz. 09:00 – eliminacje

Kobiety Mężczyźni
11 200 m st.  dowolnym 12 200 m st.  dowolnym
13 50 m st.  klasycznym 14 50 m st.  klasycznym
15 100 m st.  grzbietowym 16 100 m st.  grzbietowym
17 400 m st. zmiennym 18 400 m st. zmiennym

godz. 15:30 – 16:40 – rozgrzewka
godz. 16:45 – dekoracja sztafet 4×200 m st. dowolnym K i M
godz. 17:00 – finały

Kobiety Mężczyźni
11 200 m st.  dowolnym 12 200 m st.  dowolnym
13 50 m st.  klasycznym 14 50 m st.  klasycznym
15 100 m st.  grzbietowym 16 100 m st.  grzbietowym
17 400 m st. zmiennym 18 400 m st. zmiennym
19 4×100 m st.  dowolnym 20 4×100 m st.  dowolnym

 


 

29.05.2015 r. (niedziela) III dzień zawodów

godz. 07:45 – 08:55 – rozgrzewka
godz. 09:00 – eliminacje

Kobiety Mężczyźni
21 100 m st. motylkowym 22 100 m st. motylkowym
23 50 m st. grzbietowym 24 50 m st. grzbietowym
25 200 m st. klasycznym 26 200 m st. klasycznym
27 400 m st. dowolnym 28 400 m st. dowolnym
29 200 m st. zmiennym 30 200 m st. zmiennym

godz. 15:30 – 16:40 – rozgrzewka
godz. 16:45 – dekoracja sztafet 4×100 m st. dowolnym K i M
godz. 17:00  – finały

Kobiety Mężczyźni
21 100 m st. motylkowym 22 100 m st. motylkowym
23 50 m st. grzbietowym 24 50 m st. grzbietowym
25 200 m st. klasycznym 26 200 m st. klasycznym
27 400 m st. dowolnym 28 400 m st. dowolnym
29 200 m st. zmiennym 30 200 m st. zmiennym

 


 

30.05.2015 r. (poniedziałek) IV dzień zawodów

godz. 07:45 – 08:55 – rozgrzewka
godz. 09:00 – eliminacje

Kobiety Mężczyźni
31 100 m st.  dowolnym 32 100 m st.  dowolnym
33 100 m st.  klasycznym 34 100 m st.  klasycznym
35 50 m st.  motylkowym 36 50 m st.  motylkowym
37 1500 m st. dowolnym 38 800 m st. dowolnym

godz. 14:30 – 15:55 – rozgrzewka
godz. 16:00 – finały

Kobiety Mężczyźni
31 100 m st.  dowolnym 32 100 m st.  dowolnym
33 100 m st.  klasycznym 34 100 m st.  klasycznym
35 50 m st.  motylkowym 36 50 m st.  motylkowym
37 1500 m st. dowolnym 38 800 m st. dowolnym
39 4×100 m st. zmiennym 40 4×100 m st. zmiennym

około godz. 18:30 – uroczyste zakończenie